Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/augustus/domains/niepolomice.info.pl/public_html/ubezpieczenia/include/header.php on line 3
Ubezpieczenia - Julian Terczyński - Zabezpieczenie dziecka
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek: 8 00 - 18 00
sobota: 8 30 - 13 30
wielkość czcionki: A- A A+

Zabezpieczenie dziecka

Każda osoba posiadająca dzieci myśli o ich przyszłości. Troska taka obejmuje zakresem codzienne sprawy, ale również kwestie wykształcenia, pracy, startu w dorosłe życie. Już dziś warto zabezpieczyć przyszłość finansową dziecka – na przykład poprzez zakup właściwej polisy.

Proponujemy Państwu dwie formy ubezpieczenia: posagowe lub inwestycyjne.

Ubezpieczenia posagowe

Stanowią bardzo specyficzny sposób oszczędzania, mający zapewnić uposażonemu dziecku świadczenie po osiągnięciu przez nie określonego wieku. Głównym celem tej grupy ubezpieczeń jest dostarczenie odpowiednich środków finansowych w sytuacjach, kiedy tego rodzaju pomoc jest potrzebna: w okresie nauki i studiowania, po rozpoczęciu samodzielnego życia, po zawarciu związku małżeńskiego. Świadczenie wypłacane z takiej polisy ubezpieczeniowej ma ułatwić dziecku start w dorosłe życie. Ubezpieczenie to umożliwia również wypłatę środków na wypadek śmierci rodzica lub rodziców.

Ubezpieczenie inwestycyjne

Ma charakter długoterminowy. Część ochronna jest tutaj ograniczona do minimum, gdyż główny nacisk położony jest na inwestowanie większej części wpłaconych środków. Ze względu na możliwość ubezpieczenia dziecka, produkt ten może być idealnym sposobem na zabezpieczenie przyszłości dziecka.

W ofercie posiadamy:

  • Indywidualne Ubezpieczenie Posagowe KOLOROWA PRZYSZŁOŚĆ
  • Indywidualne Ubezpieczenie Inwestycyjne ZŁOTA STRATEGIA
zadaj pytanie lub zamów
Skontaktuj się z nami
biuto: tel. 012 281 34 44
tel./fax. 012 281 11 73
dom: tel. 012 281 28 78
tel. kom. 0 601 822 928
Rynek 16
32-005 Niepołomice
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Julian Terczyński
wszelkie prawa zastrzeżone 2011
Strony www